O‘zbekiston Respublikasi Raqamli texnologiyalar vazirligi huzuridagi “Binolardan foydalanish va kapital qurilish direksiyasi” davlat muassasasi jamoasi siz azizlarni, muqaddas Ramazon hayiti ayyomi munosabati bilan samimiy muborakbod etadi!
Muqaddas Ramazon oyining yakuni bo‘lgan ushbu saodatli bayram inson qalbida mehr-oqibat, saxovat, bag‘rikenglik va shukronalik tuyg‘ularini yanada mustahkamlab, jamiyatimizda ezgulik, hamjihatlik va insonparvarlik fazilatlarini qaror toptirishga xizmat qiladi.
Yurtimizda hukm surayotgan tinchlik-osoyishtalik, barqaror taraqqiyot hamda xalqimiz farovonligi yo‘lida amalga oshirilayotgan barcha ezgu ishlarda Yaratganning o‘zi madadkor bo‘lishini tilab qolamiz. Ushbu muborak kunlarda har bir xonadonga fayzu baraka, qalblarga mehr va shukuh kirib kelsin.

Уважаемые  соотечественники!
Коллектив государственного учреждения «Дирекция по капитальному строительству и обслуживанию зданий» при Министерстве цифровых технологий Республики Узбекистан искренне поздравляет вас со священным праздником Рамазан хайит!
Этот благословенный праздник, знаменующий завершение священного месяца Рамадан, укрепляет в сердцах людей чувства милосердия, щедрости, терпимости и благодарности, а также служит утверждению в нашем обществе доброты, сплочённости и гуманизма.
Желаем, чтобы во всех благих делах, направленных на обеспечение мира и спокойствия в нашей стране, её устойчивого развития и благополучия народа, вам сопутствовала поддержка Всевышнего. Пусть в эти светлые дни в каждый дом войдут благодать и изобилие, а сердца наполнятся теплом и радостью.