O‘zbekiston Respublikasi Raqamli texnologiyalar vazirligi huzuridagi “Binolardan foydalanish va kapital qurilish direksiyasi” davlat muassasasi jamoasi nomidan O‘zbekiston Respublikasi Qurolli Kuchlari tashkil etilganining 34 yilligi hamda 14-yanvar – “Vatan himoyachilari kuni” munosabati bilan barcha yurtdoshlarimizni chin yurakdan tabriklaymiz!
Xalqimizga sidqidildan xizmat qilayotgan, ayniqsa, yurtimiz tinchligi, sarhadlarimiz mustahkamligini taʼminlayotgan, osoyishta hayotimiz yo‘lida xizmat qilayotgan jasur o‘g‘lonlarimizga
sog‘lik-salomatlik, yurtimiz farovonligi va osoyishta hayotini asrab-avaylashdek sharafli va mas’uliyatli faoliyatingizda ulkan zafarlar yor bo‘lsin!

On behalf of the team of the State Institution "Directorate for the Use of Buildings and Capital Construction" under the Ministry of Digital Technologies of the Republic of Uzbekistan, we sincerely congratulate all our compatriots on the 34th anniversary of the establishment of the Armed Forces of the Republic of Uzbekistan and on January 14 - "Day of Defenders of the Fatherland"!
May our brave sons who serve our people wholeheartedly, especially those who ensure the peace of our country, the strength of our borders, and serve for our peaceful life, be blessed with great victories in your honorable and responsible activities of preserving the health, well-being and peaceful life of our country!