O‘zbekiston Respublikasi Raqamli texnologiyalar vazirligi huzuridagi “Binolardan foydalanish va kapital qurilish direksiyasi” davlat muassasasi jamoasi nomidan O‘zbekiston Respublikasi Qurolli Kuchlari tashkil etilganining 34 yilligi hamda 14-yanvar – “Vatan himoyachilari kuni” munosabati bilan barcha yurtdoshlarimizni chin yurakdan tabriklaymiz!
Xalqimizga sidqidildan xizmat qilayotgan, ayniqsa, yurtimiz tinchligi, sarhadlarimiz mustahkamligini taʼminlayotgan, osoyishta hayotimiz yo‘lida xizmat qilayotgan jasur o‘g‘lonlarimizga
sog‘lik-salomatlik, yurtimiz farovonligi va osoyishta hayotini asrab-avaylashdek sharafli va mas’uliyatli faoliyatingizda ulkan zafarlar yor bo‘lsin!

От имени коллектива Государственного учреждения «Дирекция по использованию зданий и капитального строительства» при Министерстве цифровых технологий Республики Узбекистан от всей души поздравляем всех наших соотечественников с 34-й годовщиной создания Вооруженных Сил Республики Узбекистан и с 14 января — «Днем защитников Отечества»!
Пусть наши храбрые сыны, от всего сердца служащие нашему народу, особенно те, кто обеспечивает мир в стране, укрепляет наши границы и служит нашей мирной жизни, будут благословлены великими победами в своей почетной и ответственной деятельности по сохранению здоровья, благополучия и мирной жизни нашей страны!